MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE TOPLANTI

MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE TOPLANTI

    İlçe Kaymakamımız Hacı Arslan UZAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenleriyle toplantıda buluştular.

İlçemiz ve bulunduğumuz coğrafi sorumluluk dahilinde davranışlar içerisinde öğrencilerimizin sizlerden eğitime dair beklentileri var. Gördüğüm kadarıyla eğitime aç olan birçok öğrencimiz bulunmakta ve sizlerde mesleğinizin ilk yıllarını bu coğrafyada ifa ediyorsunuz, öğrenciler kadar bizlerinde sizlerden beklentileri çok.

   Kaymakam Sayın UZAN; İlçemiz genelinde yapmış olduğumuz yurt içi gezilerinin öğrenciler üzerindeki genel bakışları görüşülerek Şubat ayı içerisinde yapılan yurt dışı 20 öğrenci 4 öğretmen gezisi hakkında okul müdüründen bilgi alarak ileride yapılacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Staj yapan 12. Sınıf öğrencilerine verilebilecek desteklere değinildi. Öğrencilerimiz devlet dairelerinde istihdamı fazla olan bölümlere yönlendirilmesi için çalışma başlatılması talimatının verdi. Katılımcıların dilek ve temennilerinin dinlenmesiyle toplantı sona erdi.

18-02-201918-02-201918-02-2019

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.