MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEK TANITIM SEMİNERİ

MESLEK TANITIM SEMİNERİ

      İlçe Kaymakamımız Ömer ŞAHİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP, Aile Hekimi Doktor İdil KÜÇÜKEFE ŞAHİN, Veteriner Hekim Sinan İNCİ, Çevre Mühendisi ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Abdullah  BİNGÖL´ün katılımıyla İlçemiz Bulanık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile Mesleki Tanıtım Semineri düzenlendi.

      Seminerde öğrencilerimize okulumuzun yatılı olduğu hatırlatılarak ders çalışma açısından dezavantajı avantaja dönüştürüp daha iyi ve planlı çalışma fırsatını değerlendirmeleri, ders çalışmaktan zevk almayı, meslek seçiminde aileler istiyor diye değil hür iradenizle kendi mesleğinizi, kendinize ait ekonomik bağımsızlığınızı kazanıp eğitimden sonraki hayatınızın daha kaliteli ve güzel olacağını düşünün.

       Mutlu bir hayat yaşamak istiyorsanız hayatınızı bir amaca bağlayın, meslek seçimlerinde ille de devlet memuru olacağınızı düşünmeyin. Özel sektörlerde her alanda iş bulabilirsiniz. Ama öncelikli ve nihai hedefimiz iyi bir eğitimdir.Meslek Tanıtım Seminerinde bu konular ele alındı.

 

18-12-201518-12-2015

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.