MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEK TANITIM SEMİNERİ YAPILDI

MESLEK TANITIM SEMİNERİ YAPILDI

        İlçe Kaymakamımız Ömer ŞAHİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP, Köylere Hizmet Götürme Müdürü Çevre Mühendisi Abdullah BİNGÖL, Aile Hekimi Dr. İdil KÜÇÜKEFE ŞAHİN,İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr. Rıdvan SELVİ, İlçemiz Cumhuriyet Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileri ile "Meslek Tanıtım Semineri"nde buluştular.

         İlçe Kaymakamımız Ömer Şahin öğrencilerimize hitaben yaptığı konuşmada meslek tercihleri hakkında bilgi amaçlı toplanmış bulunmakta olduklarını ortaokul sonrası iyi bir lise okumanızla ileride güzel meslekler açısından üniversitelere gidebileceklerini bunun için çok çalışmalarını aynı zamanda kendilerine zaman ayırarak planlı programlı çalışma ile başarılı olacaklarını dile getirdi.

       Okul idareci ve öğretmenleri ile de toplantı yapan İlçe Kaymakamımız öğretmenlere coğrafi ve iklim koşulları zorluğu nedeniyle birçok sıkıntılar yaşadığınızın bilincindeyiz. Aynı zorluklar içerisinde bulunan öğrencilerimize sizlerin sayesinde iyi bir eğitim ve özverili çalışma ile gelecek konusundaki kaygılarına yardımcı olup bu yöndeki çalışmalarımızı sürdürmeliyiz.

21-03-201621-03-201621-03-201621-03-201621-03-2016

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.