MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEK TANITIM SEMİNERİ YAPILDI

MESLEK TANITIM SEMİNERİ YAPILDI

          İlçe Kaymakamımız Ömer ŞAHİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Yzb. Ömer ALTAŞ, İlçe Tarım Müdürü Veteriner Hekim Naci ZIRHLI, Köylere Hizmet Götürme Müdürü Çevre Mühendisi Abdullah BİNGÖL İlçemiz Süleymanpaşa Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileri ile "Meslek Tanıtım Semineri"nde buluştular.

         İlçe Kaymakamımız Ömer Şahin öğrencilerimize hitaben yaptığı konuşmada meslek tercihleri hakkında bilgi amaçlı toplanmış bulunmakta olduklarını ortaokul sonrası iyi bir lise okumanızla ileride güzel meslekler açısından üniversitelere gidebileceklerini bunun için çok çalışmalarını aynı zamanda kendilerine zaman ayırarak planlı programlı çalışma ile başarılı olacaklarını dile getirdi. Bizler ortaokul ve lise öğrencilik dönemlerimizde bu tür meslek tanıtım seminerleri verilmiyordu sizler bu konuda şanslısınız yıllar sonra bu seminerlerin değerini farkedeceksiniz. Hayata bakış açınızın değiştiğiniz göreceksiniz. Seçtiğiniz mesleğin en iyisi olacağım hedefi ile çalışmalısınız. 

       Okul idareci ve öğretmenleri ile de toplantı yapan İlçe Kaymakamımız öğretmenlere coğrafi ve iklim koşulları zorluğu nedeniyle birçok sıkıntılar yaşadığınızın bilincindeyiz. Aynı zorluklar içerisinde bulunan öğrencilerimize sizlerin sayesinde iyi bir eğitim ve özverili çalışma ile gelecek konusundaki kaygılarına yardımcı olup bu yöndeki çalışmalarımızı sürdürmeliyiz.

 07-03-201607-03-201607-03-201607-03-2016

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.