MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MERKEZ İLKOKUL VE ORTAOKULLARIMIZDA TADİLAT ÇALIŞMALARI
![MERKEZ İLKOKUL VE ORTAOKULLARIMIZDA TADİLAT ÇALIŞMALARI](/meb_iys_dosyalar/2015_09/k_04142017_img_9995.jpg)
İlçemiz Merkez ilk ve ortaokullarında ihate duvarlarının ve okul dış cephelerinin bakım ve onarım çalışmalarına başlandı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP eğitim-öğretimin 28 Eylül 2015 tarihinde açılacak olmasını bir fırsat olarak değerlendirerek okullarımızın fiziki onarımlarını yaparak eğitim ve öğretime hazır hale getirmek için okul müdürleri ile ortak çalışma yürütüyoruz.