MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mahalle ve Köy Okullarına ziyaret
![Mahalle ve Köy Okullarına ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_10/11154523_IMG_9747.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP ve İlçe Jandarma Bölük Komutanı J.Yzb. Ömer ALTAŞ Mesçitli,Üçtepe, Gümüşpınar, Çaygeldi, Elmakaya İlk ve Ortaokullarını ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle buluştular.Öğretmenlerle yapılan toplantıda 2017/2018 eğitim-öğretim yılının başlangıç döneminde olduğumuz hatırlatılarak veli ziyaretleri ve köy halkıyla samimi diyaloglar konuları görüşüldü.