MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KÜTÜPHANESİZ OKUL KALMASIN POJEMİZ
![KÜTÜPHANESİZ OKUL KALMASIN POJEMİZ](/meb_iys_dosyalar/2021_11/26104245_IMG-20211126-WA0011.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından desteklenen "Kütüphanesiz Okul Kalmasın"projesi kapsamında ilçemizde DAP projesi ile on okulumuza kütüphane yapılarak,2021-2022 eğitim öğretim döneminde yine DAP porejesinden kütüphane girişimi yapılmış olup sonuç beklenmektedir.İlçemizde "Kütüphanesiz Okul Kalmasın" vizyonu ile çalışmalarımız devam etmektedir.