MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KÖY OKULLARINA ZİYARET
![KÖY OKULLARINA ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2021_03/25135842_IMG_0130.jpg)
İlçe Milli Eğitim MüdürüYalçın TUNÇEL Yazbaşı,Şatırlar,Kurganlı köy okullarını ziyaret ederek idareci, öğretmen ve öğrencilerle buluştu. İdareci ve öğretmenlerle yaptığı toplantıda öğrencilerimizi eğitim dairesinde tutmak hedeflenirse başarıda bir o kadar artar açılan kurslara öğrencilerin devamlarının sağlanması da bir o kadar önemli unsurdur dedi.