MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KOCAELİ´DEN BULANIK´A "GÖNÜL KÖPRÜSÜ"

Kocaeli´nin Çayırova ilçesinden üç hayırsever vatandaş, Müdürlüğümüze bağlı Seçme köyü Saliha  ilkokulu öğrencilerine kışlık kıyafet, bot ve kırtasiye yardımı yaptı.
KOCAELİ´DEN BULANIK´A "GÖNÜL KÖPRÜSÜ"

Kocaeli´nin Çayırova ilçesinden üç hayırsever vatandaş, Müdürlüğümüze bağlı Seçme köyü Saliha  ilkokulu öğrencilerine kışlık kıyafet, bot ve kırtasiye yardımı yaptı.

Hayırsever vatandaşlar Tahsin Köse, Elif Çalışkan ve Emine Kavakçı getirdikleri bot, mont, atkı, bere, eldiven ve kırtasiye malzemelerini Seçme köyüne bağlı Saliha İlkokulu´ndaki öğrencilere dağıttı.

Köse, yaptığı açıklamada, her yıl doğunun farklı il ve ilçelerine giderek ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımcı olmaya çalıştıklarını söyledi.

"Doğu İllerine Gönül Köprüsü Projesi" çerçevesinde yola çıktıklarını anlatan Köse, şunları kaydetti:

"Hayırseverler olarak Saliha İlkokulu´nda öğrenci kardeşlerimize yardımda bulunduk. Önceliği eğitime veriyoruz. Amacımız doğu insanı ile batıda yaşayan insanlar arasında bir bağ kurmaktır. Herkesin gelip buraları görmesini istiyoruz. Sıcak insanların, sıcak yüzünü görmesini istiyoruz."

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP hayırseverlere desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.