MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KIRKGÖZE KÖYÜ VE TURNALAR ANAOKULUNDA İLÇE PROTOKOLÜNÜN KATILIMIYLA KARNE DAĞITIM TÖRENİ YAPILDI
![KIRKGÖZE KÖYÜ VE TURNALAR ANAOKULUNDA İLÇE PROTOKOLÜNÜN KATILIMIYLA KARNE DAĞITIM TÖRENİ YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2022_01/21145848_IMG_0744.jpg)
İlçe Kaymakamımız Mehmet İLİDİ,İlçe Emniyet Müdürü Aytaç TEFEK,İlçe Jandarma Bölük Komutanı J.Ütğm.Tekin KIPÇAK,İlçe Milli Eğtim Müdürü Yalçın TUNÇEL,Şube Müdürleri Metin ARAL ,Ali ÇİÇEKLİ ve Tekin ERDOĞAN'ın katılımlarıyla 2021-2022 öğretim yılı birinci dönem karne dağıtımı yapıldı.