MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMIMIZ DR.HACI ARSLAN UZAN'IN YIL SONU MESAJI

KAYMAKAMIMIZ DR.HACI ARSLAN UZAN'IN YIL SONU MESAJI

    2018-2019 Eğitim Öğretim yılının başarılı, etkin ve verimli bir şekilde değerlendirilmesinde ve tamamlanmasında emeği geçen öğretmenlerimize, yöneticilerimize, sevgili öğrencilerimize ve velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

    Değerli öğretmen arkadaşlarım; Eğitim zihin ruh ve şahsiyet inşasıdır. Bir meslek sahibi olmaktan öte çok ciddi bir sorumluluktur. İlham veren yön ve istikamet kazandıran, güçlü bir kavrayışa sahip eğitimciler milletin kaderinde etkin rol oynayacaktır. Ülkemizi güçlü yarınlara taşıyacak yeni nesillerimizin yetişmesinde en büyük güç şüphesiz sizlersiniz. Bu toprakları vatan yapan, bu ülkeye değer katan, gece gündüz demeden özveri ile çalışan eğitimciler olacaktır.

    Değerli Velilerimiz; Eğitim ailesi olarak bir öğretim yılının daha sonuna geldik. Evlatlarımızın başarılı bir öğrenci olabilmesi kadar iyi ve nitelikli bir insan olarak yetişmesi de hepimiz için son derece önemlidir. Unutmayınız ki, karne notları çocuğunuzun her yönüyle değerlendirmesi değil, yıl boyunca derslerinde gösterdiği performansın bir değerlendirmesidir. Evlatlarımızın sene boyu gösterdiği performansta sizlerin de payı oldukça yüksektir.

    Sevgili Öğrenciler; Unutmayın ki sizler bu ülkenin yarınlarısınız ve geleceğimize sizler yön vereceksiniz. Güçlü yarınlarımızın teminatı olan sizlerin çağımızın tüm yeniliklerine hakim ve yarınlarımıza yön verecek bireyler olarak yetişmesi milletimiz için büyük önem taşımaktadır. Hepinizi azminiz, gayretiniz ve başarılarınızdan dolayı kutluyorum.

     Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor mutlu tatiller diliyorum

                                                                                                                                                                                                          Dr.Hacı Arslan UZAN

                                                                                                                                                                                                                KAYMAKAM

                                                

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.