MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARİYER TOPLANTISI

KARİYER TOPLANTISI

    Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın TUNÇEL ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin BOSTANCI Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencileriyle kariyer toplantısında buluştular.

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın TUINÇEL ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin BOSTANCI  öğrencilerle yaptığı söyleşide; Sevgili gençler kendimizi sizlere karşı sorumlu hissettiğimizden zaman buldukça orta öğretim öğrencilerimizle bir araya gelerek sizlerin geleceğe yönelik kaygılarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizlerin gelecekte devletimize, milletimize ve ailelerinize, kültürünüze değer veren bireyler yetiştirme hedefindeyiz.

    Bizler bu düşünceyle hareket ederken sizlerden de beklentimiz; Hedeflerinizi seçme zamanı bu yaşlarda, hayatta ferah yaşamanın bir çok yolu var, amaçsız hedefsiz bir yere varılmaz şimdiden hedefinizi belirleyin ve kendinize fedakarlık yapın kötü alışkanlıklardan ve sanal alemlerden uzak kalarak geleceğe dair ideal planlar yapmalısınız. Bize bu imkanların sunulmadığını belirtmek istiyoruz,çalışarak ve okuyarak bu aşamalara geldik dileriz ki sizlerde bu örneklerden yola çıkarak çalışmalarınızı o yönde planlarsınız.

    Sayın TUNÇEL Okul Müdürü Hasan AYDEMİR' e ve çalışma arkadaşlarına öğrencileri için yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.Öğrencilerin soru ve görüşlerini cevaplayarak toplantıyı sonlandırdılar.

    28-11-201928-11-201928-11-201928-11-201928-11-201928-11-2019

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.