MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARİYER GÜNÜ TOPLANTISI

KARİYER GÜNÜ TOPLANTISI

     İlçe Kaymakamımız Hacı Arslan UZAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP İMKB Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle kariyer toplantısında bir araya geldiler.

     İlçe Kaymakamımız Hacı Arslan UZAN öğrencilerle yaptığı söyleşide; Sevgili gençler kendimizi sizlere karşı sorumlu hissettiğimizden zaman buldukça orta öğretim öğrencilerimizle bir araya gelerek sizlerin geleceğe yönelik kaygılarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizlerin gelecekte devletimize, milletimize ve ailelerinize, kültürünüze değer veren bireyler yetiştirme hedefindeyiz.

    Bizler bu düşünceyle hareket ederken sizlerden de beklentimiz; Hedeflerinizi seçme zamanı bu yaşlarda, hayatta ferah yaşamanın bir çok yolu var, amaçsız hedefsiz bir yere varılmaz şimdiden hedefinizi belirleyin ve kendinize fedakarlık yapın kötü alışkanlıklardan ve sanal alemlerden uzak kalarak geleceğe dair ideal planlar yapmalısınız.

    Öğretmenlerle de toplantı yapan Sayın UZAN; Öğrencilerimize yakın olan sizlersiniz onların değişik yeteneklerini keşfetmelerinde yardımcı olmak onlara bundan sonraki yaşayacakları hayatlarında kendinizden örnekler vererek toplumda zararlı kişilerden ve nesnelerden uzak tutmaya çalışmalısınız, sosyolojik bozuklukların giderilmesinde yardımcı olmalısınız dedi.

11-01-201811-01-201811-01-201811-01-201811-01-201811-01-2018

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.