MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARİYER GÜNÜ TOPLANTISI

KARİYER GÜNÜ TOPLANTISI

   İlçe Kaymakamımız Hacı Arslan UZAN İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Metin ARAL Şube Müdürümüz Mustafa ERGEN öğrencilerle kariyer günü toplantısında Bulanık Anadolu Lisesinde  buluştular.

   İlçe Kaymakamımız Hacı Arslan UZAN öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada: “Sevgili gençler memleketimizin ihya ve inşasında büyük rol alacak gençlersiniz. Azimkâr olarak çalışanlar başarıyı daha fazla elde ediyor. İstemek, çok çalışmak, talip ve talep, doğru hedef başarıya gidebilen bir yoldur. Kendinize uygun üniversiteyi seçin. Geleceğe dair kaygılarınızın önüne geçmiş olursunuz. Mazeret üretmekten vaz geçin, zor olanı seçin.“ dedi.  

   Sayın UZAN; Ötekileştirme ve ayrıştırma konularına değinerek öğrencilerimizin bu eğilimleri kulak ardı ederek geleceğe yönelik planlamalarınızı şimdiden yapmalısınız gelecekte devletin kritik kurumlarında görev alacaksınız. Sevgili gençler başarıya ulaşmak için doğru yolu mutlaka bulmalısınız bu da şimdiden hedef belirlemenizi gerektirir. Hedeflerinizi ne kadar yüksek tutarsanız başarılarınızda bir o kadar yüksek olacaktır.

    Kaymakamımız Hacı Arslan UZAN Öğretmenlerimize seslenerek gençlerimizin ruhlarına dokunan siz öğretmenlerimiz daha özverili çalışmalar yaparak eğitim kalitemizi yükseltebilirsiniz” dedi. Kendi hayatından bazı kesitler anlatarak öğrencilerimizin dilek ve taleplerini dinledikten sonra okuldan ayrıldı.

 

 14-12-201714-12-201714-12-201714-12-201714-12-201714-12-2017

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.