MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
![İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI](/meb_iys_dosyalar/2019_09/17150137_IMG_0099.jpg)
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlama Programı Merkez Atatütk İlkokulunda gerçekleşti.
Atatürk İlkokulu'nda gerçekleşen programa:İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Metin ARAL Şube Müdürlerimiz Mustafa ERGEN,Yalçın TUNÇEL,İlçe Emniyet Müdürü Mesut IRMAK ,Jandarma Bölük Komutanı J.Yzb. İsmail HORZUM okul müdürleri ve öğretmenleri, öğrenciler ile veliler katıldı.