MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Çevreye Uyum Seminerleri Devam Ediyor
![İlçemizde Çevreye Uyum Seminerleri Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_07111518_ffffffffffffffffffff066.jpg)
İlçemize Eylül 2015 Döneminde atanan day öğretmenlerimize, İlçemiz Kapalı Spor Salonunda çevreye uyum seminerleri verilmeye devam ediyor. İlçe Millli Eğitim Müdürü Deniz Edip´in açılış konuşmasını yapması ile başlayıp Şube Müdürlerimizin adaylık ve seminer konuları hakkında, aday öğretmenleri bilgilendirmeleriyle devam etmektedir. Çevreye Uyum Seminerleri 8.10.20105 Perşembe Günü sona erecektir.