MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE TEMSİLCİ SEÇİMİ YAPILDI
![İLÇE TEMSİLCİ SEÇİMİ YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2017_11/16154649_IMG_0356.jpg)
Cumhuriyetimizin demokrasi ile güçlendirilmesi; Öğrencilerimizde yerleşik bir demokrasi kültürünün oluşturulması, hoşgörü ve çoğulculuk bilincinin geliştirilmesi kendi kültürünü özümsemiş, milli ve manevi değerlere bağlı, evrensel değerleri benimseyen nesillerin yetiştirilmesi; öğrencilere seçme seçilme ve oy kullanma kültürünün kazandırılması; katılımcı olma, iletişim kurabilme, demokratik liderliği benimseyebilme ve kamuoyu oluşturabilme becerilerinin kazandırılması amacıyla İlçemizde İlçe temsilcisi seçimi yapıldı.