MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP´in Kurban Bayramı Kutlama Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP´in Kurban Bayramı Kutlama Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2015_09/k_18140844_mdr.jpg)
Bayramlar, sevgi, saygı ve hoşgörü ortamlarının oluşmasına vesile olan toplumda yaşayan tüm insanları ortak bir coşkuda birleştiren en önemli günlerdir.
Bu duygu ve düşüncelerle; Değerli Öğretmen Arkadaşlarımın, Kurumumuz Çalışanlarının, Kıymetli Velilerin, Sevgili Öğrencilerimizin ve Bulanık Halkının Kurban Bayramını kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.