MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN İLÇEMİZE ZİYARETİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN İLÇEMİZE ZİYARETİ

    İl Milli Eğitim Müdürümüz Cevdet ARSLAN İlçemize gelerek çeşitli okullarımıza ziyaret te bulundu.Okul müdürleriylede toplantı yapan Sayın ARSLAN Kamu Yönetiminde Etik prgramı hakkında bilgilendirmeler yaptı.

    Eğitim morel ve motivasyondur,hayata olumlu bakmaktır.Okullarımızı ne türlü teknolojiyle donatırsak donatalım morel ve motivasyon,ekip ruhu olmadığı sürece eğitimde verim alamayız.Aday öğretmenlerimizin eksikliklerini doğru yolla doğru yöntemle eğitmek ders işleyişlerini verimli ve sağlıklı hale getirmeliyiz.Eğitim bir ekip ve takım işidir bizlerde takım liderleriyiz bu liderliğimizi sahada yani eğitim alanında göstermeliyiz.Yaklaşan yarıyıl tatilinde öğretmenlerimizin dinlenerek ikinci yarıyılda TEOG ve YGS alanlarında sınava girecek öğrencilerimizi daha konsantre bir durumda hazırlamak ve sınav  heyacanlarını azamiye çekmek için çalışma yapmaları hakkında talimatlar verdi.

 

14-01-201714-01-201714-01-2017

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.