MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ BAŞKANLIĞINDA TOPLANTI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ BAŞKANLIĞINDA TOPLANTI

    İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin İLCİ, Hasköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Necdet BOZYEL, Malazgirt İlçe Milli Eğitim Müdürü Vedat KAYA, Korkut İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner BUDAK, Varto İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın SÜNE, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP ile genel toplantı yapıldı. Toplantı sonrası Müdürlerimiz İlçe Kaymakamı Hacı Arslan UZAN’ ı makamında ziyaret ederek eğitim öğretim hakkında bilgilendirme yaptılar.

    İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ, başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP, Şube Müdürlerimiz Yalçın TUNÇEL, Metin ARAL ve okul müdürleriyle genel toplantıda  Sayın İLCİ ; Şu an hala gözlerine baktığımız ellerini tuttuğumuz çocukların cevher olması ve onları mücevher yapmak siz öğretmenlerimiz ve idarecilerimizin fedakar çalışmalarıyla gerçekleşecektir dedi.

    Günümüzde eğitim teknolojiden geçmekte ve teknolojinin önemi giderek artmaktadır. Sizlerden isteğim okullarda teknolojinin önemini anlatın, teknolojiyi artıracak etkinlikler yapın, robot, kodlama ve teknoloji sınıfları kurmak için gerekli çalışmalar yapmanızı bekliyoruz dedi. Dilek ve temennileri dinledikten sonra başarı dilekleriyle toplantıya son verdi.

 

16-01-201816-01-201816-01-201816-01-201816-01-2018

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.