KÖY OKULLARINA ZİYARET
![KÖY OKULLARINA ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2020_09/25135037_IMG_0055.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın TUNÇEL ve Şube Müdürü Mustafa ERGEN Kırkgöze,Söğütlü,Göztepe,Karaburun ve Günyurdu köy okullarını ziyaret ettiler.
Öğretmen ve idarecilerle bir araya gelerek sohbet eden Sayın TUNÇEL; çok kutsal bir görevi üstleniyoruz ve zorlu bir süreçten geçiyoruz,bu konuda sizlere büyük işler düşüyor.Bu süreci en iyi şekilde yöneteceğinize olan güvenim tamdır dedi.
Sayın TUNÇEL ve ERGEN; Kırkgöze,Söğütlü ve Karaburun okullarında öğretmen ve idarecilerin pandemi sürecini fırsata dönüştürerek okulların boyama işlerinde profesyonelce ve özverili çalışarak örnek bir davranışa imza attıkları için teşekkür ettiler.