MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ YIL MESAJI

MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ YIL MESAJI

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP, yayınladığı yeni yıl mesajında; "2018 yılını geride bırakırken, Yeni Yılın Öncelikle Eğitim Çalışanlarına, Velilerimize, Öğrencilerimize, Milletimize ve Tüm İnsanlığa Huzur ve Mutluluk Getirmesini Diliyorum" dedi.

    Sayın EDİP; “2018 yılını hatıraları ve kazanımlarıyla geride bırakarak 2019 yılına gireceğimiz şu günlerde ümitlerimiz, heyecanlarımız, beklentilerimiz de yenileniyor; 2019 yılı için önümüze yepyeni hedefler koyuyoruz. Üreten, okuyan, düşünen, soran, sorgulayan bir öğrenci kitlesi yetiştirmek, İlçemiz ve ülkemiz için duygu ve düşüncelerimizi içtenlikle tazeliyor, azim ve kararlılığımızı yeniden gözden geçiriyoruz.

    Yeni yılda da Türk Millî Eğitimi’nin başarısı adına Bulanık İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak şimdiye kadar taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle, samimiyet ve gayretle görevimizi yerine getirmeye çaba gösterecek; bundan sonra da tam bir sorumluluk bilinciyle görevlerimizi yerine getirmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşıladığımız yeni yılın öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, tüm eğitim çalışanlarımız, velilerimiz başta olmak üzere ülkemize, milletimize ve insanlığa sağlık, mutluluk, başarı, kardeşlik, huzur ve esenlikler getirmesini diliyorum.” dedi.

 

 

 

                                                                                                                                                       Deniz EDİP

                                                                                                                                              Milli Eğitim Müdürü

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.