MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR

OKUL ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR

         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP ve Şube Müdürümüz Veysi BORA Yoncalı Beldesi Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve İlçemiz Mehmet Akif Ersoy İlk ve Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencileriyle buluştular. İdareci ve öğretmenlerle yapılan toplantıda TEOG kurslarının devamı hakkında bilgi alarak bütün öğrencilerimizin devamlılığının sağlanması için yapılacak çalışmalar hakkında talimatlar verdiler. TEOG I.Dönem sınav değerlendirmesi yapılarak  II. Dönem yaklaşan sınavlara hazırlık aşamasındaki öğrencilerimizin EBA(Eğitim Bilişim Ağı) dan yararlanarak kullanımının yaygınlaştırılması hakkında görüş bildirdiler.

        Müdürlerimiz alt sınıflarda eğitim gören öğrencilerede gerekli rehberliğin yapılarak, yönlendirme çalışmalarının sıklaştırılması, sağlam gelecek temellerinin atılması için gerekli olması halinde kurslardan yararlandırılmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

 

22-03-201622-03-201622-03-201622-03-2016

 

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.