HALK EĞİTİM MERKEZİ YKS KURSLARINA ZİYARET
![HALK EĞİTİM MERKEZİ YKS KURSLARINA ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2023_09/29143627_IMG_5783.jpg)
İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Oğuzhan OCAK Halk Eğitim Merkezi ve (ASO)Müdürlüğü bünyesinde devam eden Yüksek Öğretim Kurumları Sınavları (YKS) kurslarını ziyaret ederek öğrencilerin ders işleyişlerine eşlik etti.Sayın OCAK; Temel önceliğimizin eğitim olduğunu vurgulayarak,devletin çocuklarına ve gençlerine her türlü desteği sağladığını hatırlattı.İnanıyorumki öğretmenlerimizde bu kurslara yoğun emek verip sizlerin başarısı için gayret gösteriyor.Ailelerinizinde beklentisi var.Bu çalışmalarınızı o yönde yapmalı ve şimdiden hedeflerinizi belirlemelisiniz diyerek idareci ve öğretmenlere çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Sayın OCAK ilerleyen zamanlarda öğretmen ve idarecilerinizin belirleyeceği çalışma kitaplarınızın temini konusunda çalılşmalarımızı başlattık dedi.
.