MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HALK EĞİTİM MERKEZİ GELENEKSEL EL SANATLARI VE RESİM SERGİSİ AÇILIŞI
![HALK EĞİTİM MERKEZİ GELENEKSEL EL SANATLARI VE RESİM SERGİSİ AÇILIŞI](/meb_iys_dosyalar/2022_06/06222248_foto00059.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın TUNÇEL, Bulanık Halk Eğitim Merkezinin Hayat Boyu Öğrenme Haftası münasebetiyle düzenlemiş olduğu Geleneksel El Sanatları ve Resim Sergisi'nin açılışını gerçekleştirdi. Sergide 2 binden fazla birbirinden farklı çalışma yer aldı. Halk Eğitim Merkezi bünyesinde 1 Ocak 2022 ile 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında 164 kurs açılırken, açılan kurslara 2589 kursiyer iştirak etti. Sergiye halkın ilgisi yoğundu.