MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber (BTR) Öğretmen 2. Dönem Görevlendirmesi

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber (BTR) Öğretmen 2. Dönem Görevlendirmesi

 Fatih Projesi ile BT araçlarının ve elektronik içeriklerin öğrenme ve öğretme sürecinde etkin kullanılması hedeflenmektedir. Proje kapsamında donanım kurulumu yapılan okullara ilgi yazıda belirtilen hususlar doğrultusunda bu donanımların ve ders içeriklerinin öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından etkin bir şekilde kullanımı için “Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği” görevlendirmeleri yapılmaktadır.    

            Bakanlığımızın ilgi yazıları ile bildirilmiş olup, bu kapsamda belirtilen esaslar doğrultusunda 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı 2. dönem (04 Şubat 2019 – 14 Haziran 2019 tarihleri arasında) Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni görevlendirilmesi yapılacak olup gerekli şartları taşıyan öğretmenlerin başvuru formları ve eklerini belirtilen iş takvimine göre Okul müdürleri ilgi yazı esasları ve ekler  doğrultusunda, İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine bildirecektir.

          13 Şubat 2019 Çarşamba Günü saat 15:00´a  kadar web sitemizde ve yazımız ekinde bulunan Ek-2 (Fatih Projesi BT Rehberliği Görev Başvuru Formu) ve Ek-3 (Okul ve Başvuru Yapan Öğretmen Bilgileri Formunun) imzalanıp ve okul mühürü vurulmuş şekilde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir.

Aday ve Sözleşmeli Aday öğretmenlerin görevlendirilmesi yapılmayacaktır.

Resmi Yazı için Tıklayınız.

EK-1 (Fatih Projesi BTR Görev ve Sorumlulukları)

EK-2 (Başvuru Dilekçesi)

EK-3 (Okul ve Başvuru Yapan Öğretmen Bilgileri Formu)

BT Rehber Sınıf İçi Uygulama Formu

Faz1 Okul Listesi

 

Faz2 Okul ListesiZafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.