MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber (BTR) Öğretmen 2. Dönem Görevlendirmesi

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber (BTR) Öğretmen 2. Dönem Görevlendirmesi

Fatih Projesi ile BT araçlarının ve elektronik içeriklerin öğrenme ve öğretme sürecinde etkin kullanılması hedeflenmektedir. Bu doğrultuda okullarımıza yönelik ağ alt yapısı kurulumu, güvenli ve hızlı internet erişimi, eğitim ortamlarına etkileşimli tahta kurulumları devam etmektedir. 

 

Proje kapsamında donanım kurulumu yapılan okullara ilgi yazıda belirtilen hususlar doğrultusunda bu donanımların ve ders içeriklerinin öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından etkin bir şekilde kullanımı için 2016-2017 eğitim öğretim yılı 2. dönem (06 Şubat 2017 – 16 Haziran 2017 tarihleri arasında) “Bilişim Teknolojileri Rehberliği” görevlendirmeleri yapılmaktadır.

 

Fatih Projesi BT Rehberliği Görevi için başvurular 24/01/2017 Salı günü mesai bitimine kadar web sitemizde bulunan Ek-2 (Fatih Projesi BT Rehberliği Görev Başvuru Formu) ve Ek-3 (Okul ve Başvuru Yapan Öğretmen Bilgileri Formunun) imzalı ve okul mühürü vurulmuş nüshasını Müdürlüğümüzde çalışan Meltem KAYA´ya okulun üst yazısıyla teslim ediniz.

 

Şubat ayında adaylığı kalkacak Bilişim Teknoloileri Öğretmenleri de başvurularını getirebilirler.

 

Resmi Yazı ( 30.12.2015 tarihli resmi yazı)

EK - 1  (Fatih Projesi BTR Görev ve Sorumlulukları)

EK - 2 (Başvuru Dilekçesi)

EK - 3 (Okul ve Başvuru Yapan Öğretmen Bilgileri Formu)

BT Rehber Sınıf içi Uygulama Formu

ESY Ders İşlenişi Gözlem Formu

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.