MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ESENLİK ORTAOKULU YILDIZ KIZLAR TAKIMININ KUPA SEVİNCİ
![ESENLİK ORTAOKULU YILDIZ KIZLAR TAKIMININ KUPA SEVİNCİ](/meb_iys_dosyalar/2017_04/11153037_IMG_6622.jpg)
Muş ilinde yapılan okullar arası puanlı atletizm yarışmasında ilçemizi temsil eden Esenlik Ortaokullundan Yıldız Kızlar takımı başarı elde ederek döndüler. İlde 300 m de il ikincisi Berna ÖZMEN, 800 m de il birincisi Helin KESKİN, 1500 m de il dördüncüsü Besra Özmen ve Yıldız Kızlar takımı 4x100 m bayrak koşusunda il dördüncüsü, cirit atmada il ikincisi Zeynep BALIKÇI oldu.
Başarılı öğrencilerimiz ile beden eğitimi öğretmeni Berçem SUBAŞI İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP´i makamında ziyaret ederek yarışmalar hakkında bilgilendirmede bulundular.