MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Esenlik Ortaokulu Öğrencilerinin Kupa Sevinci
![Esenlik Ortaokulu Öğrencilerinin Kupa Sevinci](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_15151258_img_8139.jpg)
Esenlik Ortaokulu öğrencilerimiz 21 Nisan 2015 tarihinde Muş ilinde yapılan Atletizm Kızlar 2.si, Atletizm Erkekler 3.sü olarak kupa aldılar. Aldıkları kupalar ile Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP´i ziyaret ederek kupa sevincini paylaştılar. Ayrıca Afyonkarahisar Dinar ilçesinde düzenlenen 9. Türkçe Şöleni´nde kitap okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz de aldıkları belge ile Sayın EDİP´i ziyaret ettiler.
İlçemizi temsil ettiklerinden dolayı idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz.