MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DYS´de Yazısı Biriken Kurumlar, Biriken Yazı Sayıları Listesi

DYS´de Yazısı Biriken Kurumlar, Biriken Yazı Sayıları Listesi

25/12/2017 tarihi itibari ile DYS´de yazısı biriken kurumlarımız ve biriken yazı sayıları ekteki listede belirtilmiştir. Daha önceki duyurumuzda ve bilgilendirme SMS´lerinde kırmızı renk ile vurgulanan kurumlarımız başta olmak üzere DYS´de yazısı biriken kurumlarımızın gelen yazıları havale ettikten sonra kaydedip aktif işlerden düşmeleri gerektiği söylenmişti. İnterneti olmayan kurum idarecilerimizin Müdürlüğümüz toplantı salonundaki bağlantıları kullanarak gelen yazıları sistemden düşebilecekleri  de ayrıca söylenmişti. Ancak yapılan açıklama ve duyurulara rağmen ekteki listede belirtilen kurumlarımızın gelen yazılar için herhangi bir işlem yapmadığı, gelen yazıların giderek artmaya ve yığılmaya devam ettiği görülmüştür. 

Biriken yazıların ivedilikle havale edildikten sonra kaydedilerek sistemden düşülmesi, periyodik olarak DYS´den gelen yazıların kontrol edilerek işlem yapılması önemle rica olunur.

 

Liste için tıklayınız

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.