MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DYK Yaz Dönemi Kurs Açma ve Görevlendirme Onayı İşlemleri

DYK Yaz Dönemi Kurs Açma ve Görevlendirme Onayı İşlemleri

Destekleme ve Yetişltirme Kursları E-Kılavuzuna göre iş ve işlemlerin yapılması ve kursla ilgili onay formunun öğretmen ihtiyaç bildiriminin ardından en geç 03/07/2017 tarihi mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze DYS üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOT 1: Kurs devam ederken  kurstan öğretmen ayrılması halinde ayrılan öğretmenin ayrılış tarihinin üst yazı ile mutlaka Müdürlüğümüze bildirilmelidir.

ÖNEMLİ NOT 2: Kurs Onay Belgesi ekine kursun başlangıç tarihinden (03/07/2017) itibaren göreve başlamış olup ayrılanlar dahil, görev alacak sözleşmeli öğretmen veya başka okul/kurumdan görevlendirilecek öğretmen bilgileri de girilecektir. (Daha sonra görev bırakanlar, ayrılanlar üst yazı ile Müdürlüğümüze bildirilecektir.) 

 


Üst Yazı örneği için tıklayınız

Öğretmen İdareci Listesi için tıklayınız

 

NOT: Genel Esaslar ve Destekleme ve Yetiştirme Kursları Ek Ders Ücretleri başlıklı dökümanlar önceki kurs dönemlerine ait dökümanlar olup bilgilendirme amaçlıdır. E-Kılavuz ile çelişkili hususların tespit edilmesi durumunda 2016-2017 E-Kılavuz dikkate alınmalıdır.

 

2016-2017 E-Kılavuz ve İş Takvimi İçin Tıklayınız

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Ek Ders Ücretleri İçin Tıklayınız

Genel Esaslar İçin Tıklayınız

DYK Tanıtım Kitapçığı İçin Tıklayınız

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.