MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DYK Öğretmen Başvuruları Başladı

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Öğretmen Başvuruları  ilgili mevzuat hükümleri doğrultusunda geciktirilmeden, ilk günlerden itibaren yapılması gerekmektedir. .

 

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Öğretmen Başvuruları e-kurs müdülü ( http://e-kurs.eba.gov.tr/ ) üzerinden  Kişisel MEBBİS Kullanıcı bilgileri ile giriş yapılarak yapılır.

 

Modüle giriş yapıldıktan sonra "ÖĞRETMEN KURS TALEP" modülünden sırasıyla;


 

1-Kurs Merkezi Tercihlerinden Kurs Merkezi  Okul/Kurum seçilir,

2-"Bu Okulda Muhtemel Açılacak Dersler" kutusundan okutulacak dersin üzerine çift tıklanıp "Sizin Eğitim Verebileceğiniz Dersler" kutusuna gönderilir. Aynı şekilde seçilen dersin üzerine çift tıklanarak kutudan çıkarılması da sağlanabilir,

3-Tercihleriniz dışında bir kurumda çalışmak istemiyorum veya Tercihleriniz dışında bir kurumda çalışmak istiyorum seçeneklerinden biri seçilir (Konu ile ilgili şağıdaki açıklamayı okuyunuz

4-"Kılavuzu Okudum ve Kabul Ediyorum" kutucuğu işaretlenir,

5-"Kaydet" butonuna tıklanarak başvuru tamamlanır.


 

AÇIKLAMA:

Öğretmenlerimizin başka kurs merkezlerinde de görev alabilmeleri, eksik ders saatlerini tamamlayabilmeleri için "Tercihlerim Dışında Bir Kurumda Görevlendirilmek İstiyorum" seçeneğini seçmeleri gerekmektedir. 

 

06095802_1.jpg (800×584)

DYK İle ilgili diğer detaylar için tıklayınız

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.