MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DYK Öğrenci Başvuruları Başladı! Detaylar İçin Tıklayınız!

DYK Öğrenci Başvuruları Başladı! Detaylar İçin Tıklayınız!

Duyurumuzun aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda tüm öğrencilere ivedilikle duyurularak başvuru yapmalarının sağlanması önemle rica olunur. 

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Öğrenci Başvuruları 13/02/2017 ile 19/02/2017 tarihleri arasında yapılabilecektir. Ancak öğrencilerimizin ilk günlerden itibaren başvurularını yapmaları, son günlere bırakmamaları önemle rica olunur. 

 

ÖNEMLİ DUYURU..ÖĞRENCİ KURS BAŞVURULARI İÇİN EBA ŞİFRE ŞİSTEMİ KALDIRILMIŞ OLUP, ÖĞRENCİLERİMİZ EBA´DAN(eba.gov.tr) GİRİŞ BÖLÜMÜNE TIKLAYARAK" E-OKUL BİLGİLERİ İLE GİRİŞ" SEKMESİNİ KULLANARAK TC KİMLİK , OKUL NUMARASI VE NÜFUS CÜZDANI CİLT NUMARASI İLE GİRİŞ YAPARAK KURS TERCİHİNDE BULUNABİLECEKLERDİR.

(Resimli Anlatım İçin Tıklayınız)

 

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Öğrenci Başvuruları İşlem Basamakları:


1-Kurs Tarecih Modülüne tıklanır,

2-Okul Tercihi listesinden okul seçilir,

3-"Ders Ekle" butonuna tıklanarak dersler ve öğretmenler seçilir 

4-"Dersleri Kaydet" butonuna tıklanarak başvuru tamamlanır

ÖNEMLİ NOT: DYK ile ilgili yapılan toplantılarda öğretmenlerimizin başka okul veya kurumlara görevlendirilmeleri durumunda veya başka okul ve kurumlarda görev verilmesi mağdur olmamaları için "Tercihlerim Dışında Bir Kurumda Görevlendirilmek İstiyorum" seçeneğinin seçilmesinin gerektiği okul/kurum Müdürlerimize söylenmişti. Gerek atamalar sonucu yer değiştiren gerekse görevlendirmeler sonucu başka okul ve kurumlarda görev alacak öğretmenlerimizden söz konusu seçeneği seçenler DYK´larda görev ve hizmet puanı alabilecektir. 

"Tercihlerim Dışında Bir Kurumda Görevlendirilmek İstiyorum" seçeneğini seçerek DYK başvurusunda bulunan öğretmenlerden görev yeri değişenler için yeni kurumlarında öğrenci başvuruları sırasında öğretmen seçimi ekranında öğretmen gözükmüyorsa "Bu Ders İçin Henüz Öğretmen Yok" seçeneğini seçerek başvuru yapılmalıdır.

 

 Tanıtım Videosu İçin Tıklayınız

  Kılavuz İçin Tıklayınız

  Yönerge İçin Tıklayınız

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.