MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DYK Kurs Başvuruları Başladı! Açıklamalar ve Görseller İçin Tıklayınız!

DYK Kurs Başvuruları Başladı! Açıklamalar ve Görseller İçin Tıklayınız!

 

2016-2017 II.Dönem Kurs Merkezi Başvuruları Bakanlığımız tarafından sistemde aktif hale getirilen derslerden açılmıştır. Kurs başvurularının e-Kılavız ve Yönerge hükümleri doğrultusunda geciktirilmeden yapılması rica olunur.

Kurs başvuruları modüle girilip "KURS TALEBİ" modülünden sırasıyla;

1-Dönem Seçilir,

2-Sınıf Seçilir,

3-Açılır Kutudan Ders Seçilir, (Listeden aktif hale getirilen derslerden dersler seçilebilir, aktif hale getirilen dersler sınıflara göre değişiklik gösterebilir.)

4-"Listeye Ekle ve Kaydet" butonuna tıklanır 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü onayına sunulur. Dersler Müdürlüğümüz tarafından onaylanana kadar İPTAL butonu ile iptal edilebilir. Kurs Başvuruları İşlem Basamakları aşağıdaki resim üzerinde gösterilmiştir.

 ÖNEMLİ NOTLAR:

1-Kurs başvurusu yaparken ders tamamlama veya başka okullardan öğretmen görevlendirilebileceği hususu da göz önüne alınarak başvuru yapılmalıdır. Mevcut Branş öğretmenlerine göre yapılmamalıdır. 

2-Drama, Yazarlık v.b alanlarda kurs açılabilmesi için bu alanlarda sertifika sahibi öğretmenlerin olması gerekmektedir.

 

TAM BOY GÖRMEK İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN

23-01-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kılavuz İçin Tıklayınız

Yönerge İçin Tıklayınız

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.