MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DYK 2017-2018 II. Dönem Öğretmen Başvuruları Başladı

DYK 2017-2018 II. Dönem Öğretmen Başvuruları Başladı

Duyurumuzun aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda tüm öğretmenlere ivedilikle duyurularak başvuru yapmalarının sağlanmasıgerekmektedir.

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Öğretmen Başvuruları 30/01/2018 ile 06/02/2018 tarihleri arasında yapılabilecektir. Ancak öğretmenlerimizin ilk günlerden itibaren başvurularını yapmaları, son günlere bırakmamaları gerekmektedir.

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Öğretmen Başvuruları yapılırken şu hususlara dikkat edilmelidir: Öğretmenlerimizin ihtiyaç fazlası durumuna düşmeleri halinde başka kurs merkezlerinde görev alabilmeleri veya eksik ders saatlerini tamamlayabilmeleri için "Tercihlerim Dışında Bir Kurumda Görevlendirilmek İstiyorum" seçeneğini seçmeleri gerekmektedir. 

 

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Öğretmen Başvuruları İşlem Basamakları:


1-Öğretmen Kurs Talep Modülüne tıklanır,

2-Kurs Merkezi Tercihlerinden Kurs Merkezi seçilir,

3-"Bu Okulda Muhtemel Açılacak Dersler" kutusundan okutulacak dersin üzerine çift tıklanıp "Sizin Eğitim Verebileceğiniz Dersler" kutusuna gönderilir. Aynı şekilde seçilen dersin üzerine çift tıklanarak kutudan çıkarılması da sağlanabilir,

4-Yukarıdaki açıklamalar doğrultusunda bir seçim yapılır (Tercihleriniz dışında bir kurumda çalışmak isteyip istemediğiniz),

5-"Kılavuzu Okudum ve Kabul Ediyorum" kutucuğu işaretlenir,

6-"Kaydet" butonuna tıklanarak başvuru tamamlanır.

 

Resimli Anlatım İçin Alttaki Resmin Üzerine Tıklayınız

 

06-02-2017

  Tanıtım Videosu İçin Tıklayınız

  Kılavuz İçin Tıklayınız

  Yönerge İçin Tıklayınız

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.