MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Destekleme ve Yetiştirme Kursları Öğretmen Başvuruları 21 Eylülde Sona Eriyor
![Destekleme ve Yetiştirme Kursları Öğretmen Başvuruları 21 Eylülde Sona Eriyor](/www/images/mansetresim.png)
Tüm Ortaokullarda, Liselerde ve Halk Eğitim Merkezinde açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında görev almak isteyen öğretmenlerin 21 Eylül 2016 tarihi mesai saati bitimine kadar E-Kurs Modülü ( https://e-kurs.eba.gov.tr ) üzerinden kişisel MEBBİS kullanıcı bilgileri ile giriş yaparak başvuruda bulunabileceklerdir. Önemle duyurulur.