MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DAMLA PROJESİ YÜRÜTÜCÜLERİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

DAMLA PROJESİ YÜRÜTÜCÜLERİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

    Gençlik ve Spor Bakanlığı faaliyetlerinden biri olan DAMLA projesi Muş temsilcileri İlçemize bağlı Karaağıl köyü okulu ile yürütecekleri proje hakkında bilgilendirmelerde bulunmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP’ i makamında ziyaret ettiler.

    Gençlik ve Spor Bakanlığı faaliyetlerinden biri olan DAMLA projesi gönüllülük esaslı olup insan odaklı bir çalışmadır. Gönüllülük alanında çalışmalar yürüten ve öğrencileri arasında gönüllülüğü yaygınlaştırmayı amaçlayan İstanbul Üniversitesi, Bakanlık ile bir protokol imzalayarak, Damla Projesi ile öğrencilerine tüm Türkiye’de gönüllülük yapma fırsatı sunuyor.

    DAMLA projesinin her bir programı 10 gün sürmekte ve ülkemiz üniversitelerinde eğitim gören yerli ve uluslararası öğrencilerin oluşturduğu 40 kişilik bir ekipten oluşmaktadır. Bu ekipler projenin yürütüldüğü illerde dezavantajlı bölgelerde gönüllülük faaliyetleri yürütmektedir. 

 29-11-201829-11-2018

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.