MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BULANIK KIZ Y.B.O.´DAN BİR PROJE DAHA
![BULANIK KIZ Y.B.O.´DAN BİR PROJE DAHA](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_02154906_2016ylmartay545.jpg)
Bulanık Kız Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencisi Nazlı SÖKEMEN ve projeden sorumlu öğretmen Ergin ĞAYA "Şimdi Düşünme Zamanı "adlı proje kapsamında Muş ilinde elemelerde dereceye girerek ilk iki proje´den biri olan "Akıllı Pencere" adlı icat ile 26 -27 Mayıs 2016 tarihinde Konya ilinde yapılacak olan "Şimdi Düşünme Zamanı Ulusal Sergisin"de yer alacaktır.