MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BULANIK KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDE SEMİNER
![BULANIK KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDE SEMİNER](/meb_iys_dosyalar/2019_04/26181225_IMG_0333.jpg)
İlçe Kaymakamımız Dr.Hacı Arslan UZAN Bulanık Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine seminer vermek için davet edilen Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı Gurbet ALTAY´ın seminerini dinledikten sonra kendisine plaket verdi. Sayın UZAN ; Öğrencilerimizin geçmişten geleceğe dair yaşam kaygılarına ve dokunulmamış düşlerini yenmelerine yardımcı olduğu, bu zor coğrafyadaki çocuklarımızın ufkunu genişlettiği için kendisine teşekkür ediyorum dedi.