BULANIK İLÇESİ MOTİVASYON VE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ
![BULANIK İLÇESİ MOTİVASYON VE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_05155213_img_4733.jpg)
Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ali ÇİÇEKLİ başkanlığında Lise müdürleri,rehber öğretmenleri ve kurs müdürleri toplantısı yapıldı.Toplantıda projenin gerekçesi Muş ilindeki orta dereceli okulların YGS-LYS deki genel başarı düzeyinin Türkiye ortalamasına göre istenilen düzeyde olmaması.Projenin amacı ve hedefi olarak ilçemiz öğrencilerinin motivasyonunu ve YGS-LYS başarılarını arttırarak Türkiye ortalamasına yaklaştırma çalışmaları hakkında bilgi alışverişi yapıldı.Lise 12. Sınıf öğrencilerine dağıtılmak üzere müdürlüğümüzce temin edilen soru bankası ve ders çalışma kitapları dağıtıldı.