MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BRANŞ ÖĞRETMENLERİYLE TOPLANTI YAPILDI
![BRANŞ ÖĞRETMENLERİYLE TOPLANTI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2019_12/07084927_IMG_0107.jpg)
Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda yapılan toplantıya Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın TUNÇEL , Şube Müdürümüz Tekin ERDOĞAN ve ilçemizde görev yapan branş öğretmenleri katıldı. Toplantının genel amacı ilçedeki temel eğitim ve ortaöğretim de öğrenimlerini sürdüren öğrencilerimizin akademik başarılarının artırabilmesi konuları ele alındı.