MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bedevi Baran İlkokulunda Annelere Aile Hayatı, Planlaması ve Ana Çocuk Sağlığı Semineri Verildi
![Bedevi Baran İlkokulunda Annelere Aile Hayatı, Planlaması ve Ana Çocuk Sağlığı Semineri Verildi](/meb_iys_dosyalar/2015_02/k_26164257_img_6876.jpg)
Bedevi Baran İlkokulu Anasınıfı öğretmenleri Şirin VAROL ve Ebru ÖZTÜRK okullarında Aile-Ailenin Önemi-Aile Planlaması-Gebelik ve Bunun Kadını Nasıl Etkilediği-Belli Başlı Çocuk Hastalıkları konularında belde bayanlarına seminer düzenlediler.
Katılımlarından dolayı annelerimize teşekkür eder sağlıklı bir yaşam dileriz.