MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANADOLU VAKFI ‘DEĞERLİ ÖĞRETMENİM’ PROJESİ İLÇEMİZDE BAŞARI İLE UYGULANDI

ANADOLU VAKFI ‘DEĞERLİ ÖĞRETMENİM’ PROJESİ İLÇEMİZDE BAŞARI İLE UYGULANDI

    Proje Sorumlumuz  Metin  ÜLKER ’ in katkı  ve çabaları ile 01.02.2015 ve 02.02.2015 tarihlerinde 200 idareci ve öğretmenin katılımı ile  başarılı bir şekilde gerçekleşti.

    Eğitimin ilk gününde Muş Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cevdet ARSLAN   ve İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Veysi BORA  eğitimin sabahki seansına katıldılar,   Şube Müdürümüz Sayın  Yalçın TUNÇEL bütün eğitim boyunca eğitime eşlik etti. Eğitimin önemine değinen İl Milli Eğitim Müdürümüz Anadolu Vakfı’na ve eğitimi veren Sabancı Üniversitesi’nde Akademisyen olan Teoman Hekimoğlu’na teşekkür etti.

    Anadolu Vakfı ‘Değerli Öğretmenim’ Projesi Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde bir ilk olma özelliği taşıması yönüyle çok daha farklı bir önem arz etmektedir. Eğitimlere  katılan  katılımcılardan tam not alırken katılımcılar eğitimlerin devamını istediklerini belirttiler. Eğitimler sabah ikramları öğlen yemekleri ve aralarda verilen ikramlarla çok renkli geçti. Anadolu Vakfı’na , Sayın  Teoman  Hekimoğlu  ve emeği geçen herkese Bulanık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak  Teşekkür Ederiz.

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.