MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AKIL VE ZAKA OYUNLARI PROJESİ SUNUM TOPLANTISI

AKIL VE ZAKA OYUNLARI PROJESİ SUNUM TOPLANTISI

    Akıl ve Zeka Oyunları projesi kapsamında öğrencilerimizin akıl oyunları ile buluşturmak amaçlanıyor. Öğrencilerimize akıl ve zeka oyunlarımızdan Mangala, Tangram ve Resfebe  Projesi kapsamında okul içi ve okullar arası düzenlenecek turnuvalar aracılığıyla ilçede ilk üçe girecek öğrencileri tespit etmek hedefleniyor.

     Akıl ve Zeka Oyunları projesi kapsamında okullarımızda bu oyunları yaygınlaştırarak öğrencilerimizin ders içi ve ders dışı zamanlarını verimli şekilde değerlendirmelerini sağlamak, öğrencilerimizin oyunlarda planlama, strateji geliştirme, mantık yürütme gibi becerilerini geliştirerek ders başarılarına katkıda bulunmak, oyun oynayarak okullarda kaliteli zaman geçirmelerini sağlamak ve disiplin sorunlarını bu sayede azaltmaya çalışmak, zamanla öğrencilerin kendi oyunlarını geliştirmelerini teşvik ederek üreticiliklerine katkı sağlamak hedefleniyor.

10-12-201910-12-201910-12-2019

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.