MUŞ
BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AKÇAARMUT KÖYÜ İLKOKULUNA ZİYARET
![AKÇAARMUT KÖYÜ İLKOKULUNA ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2018_03/07220236_IMG_0123.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Deniz EDİP Akçaarmut ilkokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle buluştu. 2018 inşaat programına alınan beş derslikli yeni okul binası alanı üzerinde incelemede bulundu. Sayın EDİP; Yeni yapılan tip projeler ile okullarımızda fiziki koşulların iyileştirilmesiyle; eğitim kalitesi, öğrencilerin iyi hali ve öğrenme potansiyeli üzerinde olumlu katkı sağlıyacağı, öğretmen motivasyonunu artıracağı düşünülerek, kaliteli eğitim, kaliteli okul tesis etmeyi amaçlıyoruz dedi.