MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ADAY ÖĞRETMENLERE SEMİNERLER DEVAM EDİYOR

ADAY ÖĞRETMENLERE SEMİNERLER DEVAM EDİYOR

       Milli Eğitim Müdürlüğünce Aday Öğretmen Yetiştirme Programı kapsamında seminer verilmeye devam ediliyor.
       Milli Eğitim Bakanlığının programları çerçevesinde öğretmenlerin tecrübe kazanması ve kendilerini geliştirmesi amacıyla seminer verildiğini dile getiren,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yalçın TUNÇEL, aday öğretmenlere hizmet içi eğitim programı kapsamında seminer verdi. Seminere konuk olarak davet edilen Emekli Öğretmen Resul BULUT katıldı.
     Seminerde konuşan Sayın BULUT, öğretmenlik mesleğinin sınırlarının sadece sınıflardan ve bahçe duvarlarından ibaret olmadığını söyledi. BULUT Bu sınırların ötesine aşan, ufku ve vizyonu geniş meslektaşlarımız, aziz vatanın evlatlarını aydınlık bir istikbale hazırlıyorlar. Öğretmen bir ideal aşılayandır. Memleketin dört bir yanında taze ruhları işleyen, onlara ustalıkla dokunan ve bilginin can suyu ile nesiller filizlendiren öğretmenlerimiz ülkeler değil, gönüller fetheder. Milli hafızamızda ve benliğimizde çok özel bir yere sahip olan, tarihimizin her döneminde adından saygıyla söz edilen bir meslek grubuyuz. Öğretmenlerin, milletimizin kaderini tayini noktasında çok önemli bir rolü vardır dedi.   Mesleki tecrübelerini de aktaran Emekli Öğretmen Resul BULUT semire katılan öğretmenlerimize teşekkürlerini iletti.

19-12-201919-12-201919-12-201919-12-2019

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.