MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen Görevlendirilmesi

 Fatih Projesi ile BT araçlarının ve elektronik içeriklerin öğrenme ve öğretme sürecinde etkin kullanılması hedeflenmektedir. Bu doğrultuda okullarımıza yönelik ağ alt yapısı kurulumu, güvenli ve hızlı internet erişimi, eğitim ortamlarına etkileşimli tahta kurulumları devam etmektedir. 

            Proje kapsamında donanım kurulumu yapılan okullara ilgi yazıda belirtilen hususlar doğrultusunda bu donanımların ve ders içeriklerinin öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından etkin bir şekilde kullanımı için "Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği" görevlendirmeleri yapılmaktadır.

           Bu kapsamda 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılı 1. dönem (07 Şubat 2022 -  17 Haziran 2022 tarihleri arasında) Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni görevlendirilmesi yapılacak olup gerekli şartları taşıyan öğretmenlerin başvuru formları ve eklerini belirtilen iş takvimine göre Okul müdürleri ilgi yazı esasları ve ekler  doğrultusunda, İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine bildirecektir.

             İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri 31/01/2022  tarihi mesai bitimine kadar aşağıda bulunan Ek-2 (Fatih Projesi BT Rehberliği Görev Başvuru Formu) ve Ek-3 (Okul ve Başvuru Yapan Öğretmen Bilgileri Formunun) imzalanıp ve okul mühürü vurulmuş şekilde DYS üzerinden Müdürlüğümüze göndereceklerdir. İş takviminde belirtilen tarihlerden sonra yapılan başvurular ve gönderilen evraklar kabul edilmeyecektir

       

             Aday ve Sözleşmeli Aday Öğretmenlere görev verilmeyecektir.!!!

 

                                                                                                                                                                                               İsa CIVAK

                                                                                                                                                                                        Bt İlçe Koordinatörü

 

EK - 1  (Fatih Projesi BTR Görev ve Sorumlulukları)

EK - 2 (Başvuru Dilekçesi)

EK - 3 (Okul ve Başvuru Yapan Öğretmen Bilgileri Formu)

BT Rehber Sınıf içi Uygulama Formu

ESY Ders İşlenişi Gözlem Formu

Faz1 OKUL LİSTESİ

Faz2 OKUL LİSTESİ

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.