MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

Gecenin karanlığından geleceğin aydınlığına uzanan o en uzun gecede, bir milletin kaderinin yeniden yazıldığı 15 Temmuz, aziz milletimizin yeniden doğuşunu simgeleyen milli bir güne dönüşmüştür. 

Asırlardan beri süre gelen bir oyunun son sahnesinin perdelendiği, yarınlarımızı karartmaya, umutlarımızı yok etmeye çalışan bir avuç hainin başlattığı çirkin kalkışma, milletimizin tek yumruk olmasıyla birlikte yerle yeksan edilmiştir.

Ülkemizi parçalamayı göze almış eli kanlı teröristler, ellerine verilen senaryoyu sahnelerken hem kendileri hem de senaryo sahipleri Aziz Milletimizin yüreğindeki iman gücünü, inancını, memleketine olan sevdasını hesaplamamışlardı. 

15 Temmuz 2016 tarihinde milletimizin sarsılmaz bütünlüğünü hedef alan bu hain kalkışmanın karşısında yer alan, göğüslerini siper eden, bu uğurda şehit düşen aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet, şükran ve minnetle anıyoruz. 

Yalçın TUNÇEL-İlçe Milli Eğitim Müdürü

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.