MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10/02/2018 Tarihli MTK-1 Sınavı, Dikkat Edilecek Hususlar

10/02/2018 Tarihli MTK-1 Sınavı, Dikkat Edilecek Hususlar

10/02/2018 tarihinde 14:00-15:00 saatleri arasında yapılacak olan Motorlu Taşıt Sürücü Adayları-1 Sınav ile ilgili hususular aşağıdadır. Sınavda Görevli tüm öğretmen ve idarecilerimizin sınav saatinden en az 1 saat önce görev yerlerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Aksi durumda geç gelenlere görev verilmeyecek, gelmeyenlere ise 1 yıl süre ile sınavda görev almama cezası verilecektir.

Sınav görevi olanlara MEBBİS´de kayıtlı telefon numaralarına bilgilendirme SMS´leri gönderilmiş olup, numarası hatalı olan, SMS almayan, tereddüte düşenler Kişisel Kullanıcı Bilgileri ile MEBBİS > Sınav İşlemleri modülünden görevli olup olmadığını öğrenebilecektir.

 

ÖNEMLİ: MEBBİS´de IBAN´ı kayıtlı olmayanlara, hatalı olanlara görev ücreti yatmayacaktır. Bu nedenle Sınavda görevli tüm öğretmen ve idarecilerimizin Kişisel Kullanıcı Bilgileri ile MEBBİS´e giriş yaparak IBAN bilgilerini kontrol etmeleri gerekmektedir. 


Sınavda Dikkat Edilecek Hususlar

Sınav Güvenlik Poşetinin Açılıp Kapatılmasında Dikkat Edilecek Hususlar

Cevap Kağıdının Kullanılmasında Dikkat Edilecek Hususlar

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.