MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

01-02.06.2019 Ortaöğretime Geçiş ve Bursluluk Sınavı Salon Görevlileri Listesi

 01-02.06.2019 tarihlerinde yapılacak olan Ortaöğretime Geçiş ve Bursluluk Sınavı Salon Görevlileri Listesi ektedir.

 

ÖNEMLİ:

1-Görevliler sınav saatinden en az 1 saat önce Kişisel MEBBİS > Sınav İşlemleri Modülü > Sınav Görevlerim Modülünden alacakları Görev Kartları ile birlikte görev yerlerinde hazır  bulunmalıdır. Görev Kartı butonu gözükmeyen personellerin MEBBİS > Sınav İşlemleri Modülünde bulunan 3 adet Tebliğ-Tebellüğ belgesine "Okudum,Bilgilendim" butonlarına basarak onay verdikten sonra yeniden MEBBİS'e giriş yapmaları gerekmektedir.

2-Okul Müdürlüklerince tüm görevlilere görevleri tebliğ edilmelidir.

3-Bedevi Baran ve Yoncalı Mehmet Akif Ersoy Ortaokulnda görevli öğretmen, idareci ve güvenlik görevlileri için Bulanık İmam Hatip Ortaokulundan (Kız Y.B.O) kalkmak üzere araç tahsis edilecektir. Bu nedenle bu iki okulda görevli olan tüm personellerin sınav günü en geç saat 8:30'da Bulanık İmam Hatip Ortaokulu (Kız Y.B.O) önünde hazır bulunmalıdır.

4-Sınavda görevli öğretmen idareciler ile tüm okul/kurum müdürleri sınav tarihine kadar Müdürlüğümüz web sitesinde yayınlanacak ilgili duyuruları takip etmeli, bilgi edinmelidir.

 

Salon Görevlileri Listesi İçin Tıklayınız

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.